21. Szczecińskie Seminarium Spawalnicze

Tegoroczne Seminarium Spawalnicze to spora dawka branżowych nowości, doskonałe towarzystwo w świetnej lokalizacji oraz dobrze spędzony czas. Wracają również konkursy!

Kiedy i gdzie?

Start Seminarium: 8 września 2022 r. w Audytorium Maximum WIMiM ZUT w Szczecinie (al. Piastów 19) oraz równolegle na platformie YouTube. Przewidujemy ponad 100 Uczestników stacjonarnych i drugie tyle zdalnych.

Agenda

Rozpoczniemy o 9:45 dwiema sesjami plenarnymi zawierającymi po 4 referaty każda. Około południa nastąpi długa przerwa, po której odbędzie się trzecia – ostatnia sesja z 4 referatami. W trakcie południowej przerwy, przed Wydziałem (pod arkadami) wykonamy pamiątkowe zdjęcie. Na dziedzińcu Wydziału odbędą się pokazy na stanowiskach wystawców i konferencyjny poczęstunek przy grillu. Koniec seminarium to podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursów dla Uczestników stacjonarnych i Internautów.

Organizacja

Miejscem obrad będzie Audytorium Maximum, gdzie do transmisji internetowej uruchomione zostanie studio telewizyjne. Nad prawidłowym przebiegiem dyskusji czuwać będą prowadzący sesje.

W pierwszej przerwie odbędzie się poczęstunek na 3. piętrze w holu przed wejściem do Audytorium Maximum. Druga przerwa wystawowa przeznaczona jest na zwiedzanie stanowisk prezentujących sprzęt spawalniczy oraz spotkanie towarzyskie przy grillu. Dla Internautów zostaną w tym czasie retransmitowane nagrane wcześniej wywiady na stanowiskach wystawowych.

Przewidujemy dwa konkursy. Pierwszy – tylko dla uczestników stacjonarnych, drugi dla Internautów. Nagrody to ekscytujące każdego inżyniera elektronarzędzia. Uczestnicy stacjonarni walczyć będą o wzbudzającą szacunek wśród sąsiadów potężną młotowiertarkę Makita HR2470, a Internautom przypadnie niezbędna w każdym polskim domu wiertarko-wkrętarka Makita HP457DWE.

Wszyscy Zarejestrowani (niezależnie od opłaty) otrzymają link do transmisji. Dzięki temu, oprócz oglądania transmisji będą mogli zadawać pytania prelegentom oraz wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę.

Koszty

Udział w seminarium jest płatny w wysokości 100,00 zł. Kwota ta pokrywa trud zorganizowania imprezy, koszt zaświadczenia uczestnictwa, a to co zostanie zasili fundusz wsparcia celów naukowo – dydaktycznych Spawalnictwa ZUT w Szczecinie.

Sponsorzy

Poniżej przedstawiono naszych Sponsorów, dzięki którym impreza będzie możliwa do zrealizowania.

Serdecznie zapraszamy!