Zapowiedź XX Szczecińskiego Seminarium Spawalniczego

Bogatsi w doświadczenia z realizacji zeszłorocznego 19. Seminarium, postanowiliśmy w tym roku zrealizować jubileuszową „dwudziestkę” w trybie hybrydowym tzn. jednocześnie: stacjonarnie i internetowo. Zabezpieczy to imprezę na wypadek ewentualnych pandemicznych obostrzeń.

Dodatkowo, tego roku nasza impreza będzie częścią dużej, międzynarodowej konferencji organizowanej przez rodzimy Wydział. Dzięki temu Zespół Spawalników dostanie mocne wsparcie od Komitetu Organizacyjnego Konferencji „Mechatronics”. Pierwszego wsparcia udziela sam Dziekan, Profesor Mirosław Pajor, zapraszając na całą imprezę (wideo poniżej).

Dla Uczestników Seminarium nic się nie zmienia. Spotykamy się tradycyjnie w Audytorium Maksimum. Rejestrujemy tak jak w zeszłym roku wysyłając swój akces mailowo na adres Zakładu Spawalnictwa i wypełniając całkowicie darmowy formularz. Symboliczna opłata pobierana jest tylko za Zaświadczenie Uczestnictwa, która jest formą wsparcia ciężkiej pracy Organizatorów. Po Seminaryjnych trudach planujemy tradycyjne spotkanie towarzyskie.

Audytorium Maksimum podczas obrad seminaryjnych.

Zapraszamy również firmy chcące zaprezentować się przed gronem Uczestników do sponsorowania Seminarium. Oferujemy czas na wystąpienie w trakcie sesji plenarnych i/lub stanowisko wystawowe wraz z 10 – 15 minutowym wywiadem transmitowanym 9 września na żywo w Internecie.

Dziedziniec Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki podczas wystawy.

Pełny stream Konferencji, Seminarium wraz z wywiadami na stanowiskach sponsorów zostanie umieszczony na profilu YouTube Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki. Pozostanie tam do dyspozycji wszystkich zainteresowanych.

Więcej szczegółowych informacji dla Uczestników i Sponsorów podamy wkrótce.