Mikołaj Spawalnik wraca

W najbliższe mikołajki o 12:00 w holu Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie (al. Piastów 19) odbędzie się coroczny quiz z nagrodami. Nagrodą główną są najnowsze okulary VR Oculus Meta Quest 3. Pozostałe nagrody to 2 pary słuchawek HUAWEI Freebuds Pro 3 i siedem myszy Logitech MX Master 3S.

Nagrodzimy pierwsze 10 osób, które wskaże platforma quizowa.

QUIZ przeznaczony jest tylko dla obecnych w holu Wydziału studentów WIMiM. Potrzebna będzie zatem legitymacja studencka i telefon komórkowy, na którym klikamy prawidłowe odpowiedzi. Tak to wyglądało w zeszłym roku: link do filmu

Na czym polega zabawa?

1. Firmy, które chciałyby aby Studenci dowiedzieli się o nich, zostają sponsorami i przesyłają dane do Bazy Wiedzy quizu.
  2. My zbieramy fundusze, kupujemy nagrody, budujemy Bazę Wiedzy, sporządzamy regulamin, układamy pytania, robimy quiz i krótki film z imprezy.
  3. Studenci WIMiM przyswajają informacje z Bazy Wiedzy, biorą udział w quizie, wygrywają nagrody oraz zdobywają bezcenną wiedzę o przemyśle Regionu i możliwościach kariery zawodowej.

Aktualna Lista Sponsorów